Науково-методична конференція «Розвиток освіти – інвестиції в майбутнє держави»

16 серпня 2016 року відбулася науково-методична конференція «Розвиток освіти – інвестиції в майбутнє держави». Конференція організована і проведена Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА.

Участь у конференції взяли працівники відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.

  DSCN0091

З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Тернопільського ОКІППО Петровський О.М., який наголосив, що перед сучасною українською освітою стоїть завдання забезпечення рівного доступу до якісної освіти. Для досягнення такого результату потрібно докласти чимало зусиль, зокрема й методичній службі області.

Із цікавою і змістовною доповіддю «Формування духовного світу особистості учня в умовах розбудови державності України» виступила Зварич Г.В., заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА. Вона зосередила увагу на тому, що лише високодуховна і високоморальна людина може з повною віддачею працювати на розвиток своєї країни. Нова українська школа повинна дбати не тільки про якість освіти, але й про цілісне виховання учня та служіння суспільному благу.

Кодлюк Я. П., доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, розкрила тему навчально-методичного супроводу початкової освіти в умовах особистісно орієнтованої парадигми. У доповіді наголошувалося на необхідності розуміння педагогами важливості реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі початкової школи.

Мисик В.С., заступник директора ТОКІППО з виховної роботи, кандидат історичних наук, у своєму виступі окреслив шляхи реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, зокрема військово-патріотичного виховання. Доповідач звернув увагу на пріоритетні напрямки виховної роботи в освітній сфері Тернопільської області, що сприятимуть формуванню національно-патріотичних почуттів у підростаючого покоління.

Під час роботи конференції було організовано виставку методичних матеріалів «Від творчого педагога – до творчого учня».

Погода в Бережанах