Всеукраїнський день дошкілля

DSC 0087 min23 вересня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проводились святкові заходи із відзначення Всеукраїнського дня дошкілля, в яких взяла участь Ірина Сидор - методист з дошкільної освіти методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.

 

 

Працівників дошкільної ланки освіти вітав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей: "Дитинство найважливіший період людського життя. І від того, яке було дитинство, і хто вів дитину за руку в ці роки, залежить якою людиною вона стане в дорослому житті. Вихователі дошкільних навчальних закладів разом з батьками дають старт дитині у житті".

Павло Хобзей повідомив, що Міністерство робить все для того, щоб покращити умови праці педагогічним працівникам дитячих навчальних закладів. Сьогодні готуються документи щодо відзначення 30 вересня державного свята - Всеукраїнського дня дошкілля. Це свято збігатиметься з датою популярного народного – Днем Віри, Надії та Любові. «Не можливо працювати в дошкільному закладі, якщо не любиш дітей. Педагоги передають свою любов дітям, і заряджають їх надією на те, що вони всього можуть досягнути в житті», - пояснив заступник Міністра.

Під час святкової програми педагоги мали змогу взяти участь у пізнавальних майстер-класах, оглянули виставки творчих робіт та фахової літератури і дидактичних посібників, концертну програму. Також, під час проведення урочистої частини,  кращих представників освітньої галузі нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України.

Павло Хобзей вручив подяку Міністерства освіти і науки України завідувачу дошкільного навчального закладу «Ромашка» Череп Галині Петрівні за сумлінну та багаторічну працю на освітянській ниві.

Нагадаємо, що з 2011 року на виконання резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти Міністерством освіти і науки України започатковано проведення Всеукраїнського дня дошкілля.

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога та інших працівників дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до проблем дитячих садків та дошкільного дитинства.

Сьогодні майже 720 дітей нашого міста відвідує 4 дошкільні навчальні заклади. У них понад 125 працівників опікується розвитком дітей, їхнім здоров'ям та створенням комфортних умов для їх перебування у дитячому садку. 

DSC 0098а min

  DSC 0111 min DSC 0100 min DSC 0119 min DSC 0158а min DSC 0170 min

 

Погода в Бережанах