«Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

хартія 1    18 жовтня 2018 року у місті Бережани відбувся просвітницький інтерактивний захід «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».

Мета заходу – привернути увагу педагогів до застосування у закладах освіти системи духовних та моральних цінностей, які пронує Українська Хартія вільної людини для формування майбутнього громадянина-патріота.

хартія 2Учасниками заходу були педагогічні працівники закладів освіти міста Бережани, Беражанського, Козівського і Підгаєцького районів (ОТГ, що входять у їх межі), які відповідають за впровадження Української Хартії вільної людини та представники громадських організацій «Гуртом!» і «Центр Гармонія». Представники відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради - Михальчук Г. В. (начальник відділу) та Лещук О. П. (методист методичного кабінету) - взяли участь в обговоренні теоретичних та практичних питань впровадження у навчально-виховний процес закладів освіти Української Хартії вільної людини.

хартія 3

хартія 4