З нагоди святкування 90-ї річниці з часу заснування Організації Українських Націоналісті відбулися військово-патріотичні змагання

51388225 524564114619613 8895058049484455936 n«Дух одвічної стихії» дев’яносто років тому покликав до життя силу, котрій судилося взяти на себе відповідальність за майбутнє української нації – Організацію Українських Націоналістів.
З нагоди святкування 90-ї річниці з часу заснування Організації Українських Націоналістів сьогодні, 01 лютого 2019 року, на базі Бережанської загальноосвітньої школи I-III ст. №3 відбулися військово-патріотичні змагання. 


З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Захарків Олег та учасник бойових дій на Сході України Кузів Петро.
У рамках заходу команди закладів загальної середньої освіти міста змагалися у вправах з підіймання гирі, армспорту, боях на колоді, розбиранні та збиранні автомата Калашникова АК-47 на швидкість, стрільбі з пневматичної гвинтівки, комплексній естафеті, перетягуванні линви і перевірили свої знання історії періоду діяльності ОУН-УПА. 
Оцінювало конкурси та змагання компетентне журі у складі: Захаркова Олега, Кузіва Петра, начальника відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Михальчук Галини, директора Центру дитячої та юнацької творчості Бич Марії, методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Лещук Оксани. Організував та провів захід головний спеціаліст з питань молоді і спорту відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Савочка Володимир.
У підсумку перемогу отримала команда Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого, друге місце - команда Бережанської загальноосвітньої школи I-IIIст. №3, третє місце - команда Бережанської загальноосвітньої школи I-III ст. №2, і четверте - Бережанської загальноосвітньої школи I-IIIст. №1.
Відділ освіти молоді і спорту дякує всім, хто долучився до організації та проведення змагань: адміністраціям міських закладів загальної середньої освіти, Центру дитячої та юнацької творчості, військовій частині А-1461(Велігоша В.О.).
Щиро вітаємо переможців, призерів та учасників змагань!
Дякуємо за чудову гру й бажаємо міцного здоров’я, наснаги та нових звершень!