День працівників освіти

DSC 0494 minДні золотої осені дарують свято, яке ми відзначаємо з особливою пошаною - День працівників освіти. Усіх педагогів у цей день об'єднує радість від вітань, хвилювань від щирих слів подяки, а головне - відчуття важливості й потрібності обраної професії. Це свято звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті: учитель - професія від Бога, усі інші - від учителя. 

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. 

30 вересня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти для освітянської спільноти Бережан. 

Привітати освітян завітали почесні гості: міський голова Музичка В.Я., заступник міського голови Захарків О.М., начальник відділу освіти, молоді і спорту Михальчук Г.В., голова профорганізації працівників освіти Джуман Б.М., які висловили подяку за нелегку працю та нагородили кращих працівників освіти міста почесними грамотами. Тепло прийняли в освітянську родину молодих педагогів, які цього року розпочали свій професійний шлях, і вручили пам’ятні подарунки. 

Зі словами вдячності до своїх колег звернулася начальник відділу освіти, молоді і спорту Г.В.Михальчук. Галина Василівна подякувала всім працівникам освіти за сумлінне виконання професійних обов’язків, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Побажала всім присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги nа із впевненістю зазначила, що освітянська родина й надалі докладатимете зусиль задля утвердження щасливого майбутнього України.

Як поєднуються на вишитому рушникові червоні і чорні барви, так і в житті людському поряд крокують радість і смуток. У цей день, приєднуючись до загальнодержавної жалоби,  присутні хвилиною мовчання вшанували жертв злочинів у Бабиному Яру. 

Урочистості продовжилися святковим концертом. Освітянам дарували вітання жіночий камерний хор «Глорія» (керівник Є.Біркова),  зразковий хореографічний колектив «Розмарія» Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого (керівник М.Кузів), вихованці ДНЗ «Ромашка» (керівник М.Щербата), творчий дует Н.Борис і О.Рудіч, вокальний ансамбль учителів (керівник Ю.Васенко) та діти вчителів Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Захід відбувся на високому рівні. Чарівні посмішки, яскраві та неперевершені образи артистів створили прекрасну атмосферу в залі. Дякуємо за гарний настрій у цей святковий день!

DSC 0511 min  DSC 0500 min DSC 0485 min DSC 0465 min DSC 0452 min DSC 0449 min DSC 0443 min DSC 0437 min