Вітаємо юні дарування та їх наставників!

на сайт19.04.2019 року на базі Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося свято вшанування обдарованих дітей міста Бережани, сіл Рай та Посухів, які досягли високих результатів на обласному та Всеукраїнському рівнях в олімпіадах, конкурсах, змаганнях протягом 2018/2019 навчального року, та їх наставників.


Учасників свята вітали та нагороджували заступник міського голови Олег Захарків, начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галина Михальчук та заступник голови Бережанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олександра Соляр. Подяками за вагомі здобутки та грамотами відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради за особистий внесок у піднесення іміджу освітянської галузі міста було відзначено дітей та педагогічних працівників у трьох номінаціях.
«Бережанські інтелектуали» - призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, призерів III етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та III етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 
«Творчий потенціал міста» - вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, які отримали дипломи І- ІІІ ступенів у конкурсах на обласному та Всеукраїнському рівнях (Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», обласного зльоту юних натуралістів (номінація «Квітуча Україна»), Всеукраїнського художнього конкурсу «Календар Globe 2019. Globe – 20 років в Україні, Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище2019», Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників-2019, Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», обласного конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей»), та керівники гуртків, чиї вихованці були представлені у відповідній номінації.
«Спортивна надія Бережан» - вихованці Бережанської дитячо-юнацької спортивної школи (чемпіонка України в бігу з перешкодами на 2000 м, чемпіони області з футболу та футзалу, чемпіони та призери Тернопільської області з настільного тенісу, призери командних чемпіонатів України з настільного тенісу, чемпіон Тернопільської області з волейболу) та їх тренери.
Окрім цього, педагогічні колективи закладів освіти відзначено подяками за проведені заходи щодо поширення досвіду роботи серед освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти м. Бережани, с. Посухів та с. Рай у рамках Днів науки.
Висловлюємо вдячність за допомогу у підготовці та проведенні свята педагогічним колективам Центру дитячої та юнацької творчості, Бережанської ЗОШ №3 та меценатам свята: Володимиру Пастуху, Олегові Місячку, Наталії Довбуш, Оксані Білій, а також Бережанській районній організації профспілки працівників освіти і науки України.
Нехай щастить усім, здоров’я, миру та Божого благословення!

Погода в Бережанах