Відбувся семінар-практикум для вчителів математики і фізики м. Бережанна на тему «Використання інтерактивних матеріалів на уроках математики та фізики»

матем

Педагоги теж навчаються. Вчаться через обмін досвідом, тренінги. Саме це було метою проведення семінару-практикуму для вчителів математики і фізики м. Бережан, що відбувся у школі-гімназії імені Б. Лепкого.

Загальною темою семінару було «Використання інтерактивних матеріалів на уроках математики та фізики». Розпорядником заходу Прокіпчак Іриною Іванівною було проведено аналіз результатів ЗНО з математики і фізики попередніх років. Мандзій Наталя Іллівна ознайомила учасників з особливостями викладання математики у науково-педагогічному проєкті «Інтелект України». Учителі ознайомились з інструментами, що дозволяють покращити ефективність викладання. Добровольська Марія Петрівна провела тренінг з роботи в середовищах, що дозволяють візуалізувати рівень розуміння та прогресу усього класу в реальному часі - програмами Classtime, LearningApps. Візуалізувати фізичні процеси та математичні моделі можливо завдяки роботі з сайтом інтерактивних симуляцій PhET. Путера Роман Михайлович ознайомив присутніх з використання цих матеріалів на уроках фізики та математики.
Після обговорення заходу було підведено підсумки та розроблено методичні рекомендації.