Шановні колеги, батьки, діти!

90176768 780226152386740 7923976006967230464 oОсь і довгоочікувані канікули! Проте ці канікули відбуваються в умовах карантину, що спонукає нас усіх стати більш відповідальним за себе та своє здоров'я.

В умовах вимушеного карантину через загрозу коронавірусу COVID-19 й необхідність самоізоляції своє звичне життя змінили всі: вчителі, діти, батьки. Зі свого боку ми намагаємося організувати навчальний процес так, аби уроки вдома були ефективними та не приносили стрес кожному члену родини. Згідно із Законом України «Про освіту» школярів названо «здобувачами освіти». Абсолютно влучно і доречно, адже освіту треба здобути. Проте діти не завжди є достатньо організованими, щоб вчитися самостійно, тож щоб дистанційне навчання було справді ефективним, залученість батьків до цього процесу у тій чи іншій мірі є необхідною.
Карантин не залишив вчителям вибору: вони мають терміново, прискорено та екстримально підвищувати свою кваліфікацію і опановувати цифрову грамотність для дистанційного навчання своїх учнів.
Тож на канікулах ми працюємо над опануванням онлайн платформ, підбіркою відеоматеріалів, самовдосконаленням.
Що стосується учнів, то для них жодних завдань на канікулярний період, окрім віртуальних екскурсій, читання літератури та дистанційних ігор. Класні керівники, включайтеся в розсилку посилань знайомств з видатними містами України та світу, музеями, цікавими куточками рідної землі.

На цей тиждень батькам доведеться самостійно організувати життєдіяльність дітей, а в учнів з’являється додатковий час аби за потреби опрацювати всі невиконані завдання. Пам’ятайте, що від того, як ми організуємося буде залежати, як наші діти зрозуміють важливість усього, що відбувається, тож більше позитиву, вітамінів та гарного настрою. Будьте здорові!

Погода в Бережанах