Відзначено учасників І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021

Вчитель року 2021
Відділом освіти, молоді і спорту Бережанської ради відзначено учасників І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».
Учасників конкурсу вітали та нагороджували заступник міського голови Степан Кухарук, голова Бережанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олесандра Соляр, в. о. начальника Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської ради Володмир Савочка та провідний спеціаліст Відділу Оксана Швець.
Відповідно до наказу Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради № 146-од від 30.11 2020 року Галину Головацьку, директора Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, переможця у номінації «Керівник закладу освіти», нагороджено грамотою, учителя української мови і літератури Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого Марію Шпирук (номінація «Українська мова і література») та учителя математики Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Богдана Панашія (номінація «Математика») - подяками Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради. Усі учасники, які представляли заклади освіти нашого міста у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», отримали грошові сертифікати. Урочистості заходу надали пісенні вітання від Глубіш Анастасії та Юськів Анастасії - учасниць зразкової вокальної студії "Крок" (кер. Роман Видиш) Центру дитячої та юнацької творчості.
Дякуємо учасникам конкурсу за майстерність, відповідальне ставлення до виховання та навчання учнів, активну життєву позицію, а Галині Головацькій зичимо успіху у наступному турі конкурсу. Мирного Вам неба, міцного здоров’я, щастя, сили і наснаги у Вашій благородній праці!

Погода в Бережанах