Крути – трагедія і гордість України

144862509 1585562404968136 3500948025465095231 o
В рамках відзначення Дня пам’яті Героїв Крут на коліях залізничної станції Бережани відбулася літературно-музична постановка «Крути – трагедія і гордість України»
(автор сценарію та режисер-постановник – Олена Різник, керівник зразкового молодіжного театру «Взори»; хореографічна постановка – Марія Кузів, керівник зразкового хореографічного танцювального колективу «Розмарія»).
Присутні, затамувавши подих, спостерігали за дійством, яке відбувалося на залізничних коліях. Юні артисти реалістично відтворили подію, яка 103 роки тому суттєво вплинула на хід української історії.
На завершення літературно-музичної постановки отець Володимир Зайчук разом із присутніми помолився за упокій душ молодих людей, які загинули під Крутами.
Заступник міського голови Степан Кухарук подякував усім, хто долучився до вшанування пам’яті цих Героїв.
Захід організовано відділом освіти, молоді і спорту міської ради спільно з Центром дитячої та юнацької творчості за сприяння відділу культури, туризму та релігій міської ради, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», закладів загальної середньої освіти м. Бережани.

Погода в Бережанах