Відбулося засідання атестаційної комісії II рівня у Відділі освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради

172124790 1036730570069629 4194243359002572482 n
Атестація для педагога – важлива складова його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, новий етап на шляху до підняття авторитету серед колег, учнів та вихованців, змога проявити свої здібності.
Відповідно до рішення атестаційної комісії II рівня у Відділі освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради за результатами роботи педагогічних працівників закладів освіти Бережанської міської територіальної громади на відповідність займаній посаді атестовані 16 представників з числа керівного складу (керівники та заступники), на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 61 працівник, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 31 працівник, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь» –1 працівник, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» -1 працівник та на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист» - 3 працівники. Раді повідомити, що 10 педагогічним працівникам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 6 - педагогічне звання «старший учитель», 4 - педагогічне звання «учитель-методист», 1 - педагогічне звання «керівник гуртка-методист», а також 1 працівнику присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», що свідчить про високий рівень професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти. Професіоналізм та вагомий внесок освітянської спільноти у розвиток Бережанської міської територіальної громади відзначив гість заходу - заступник міського голови Степан Кухарук.
Щиро вітаємо наших колег з успішною атестацією та бажаємо максимально ефективно використати міжатестаційний період для власного фахового та особистісного зростання! Творчості, наснаги, міцного здоров`я!