У місті Бережани відбулося пробне ЗНО-2021.

171852962 1037273213348698 2586425398228730260 n247 учасників з Бережанської, Саранчуківської, Нараївської та Підгаєцької територіальних громад прийняли участь у пробному зовнішньому оцінюванні, що відбулося на пункті проведення ПЗНО міста Бережани (явка учасників 98, 4% від загальної кількості зареєстрованих).

Роботу пункту забезпечували 55 педагогічних та науково-педагогічних представників закладів освіти Бережанської міської територіальної громади, які попередньо пройшли відповідні інструктажі у Відділі освіти, молоді і спорту. Дякуємо відповідальній за пункт Ользі Ганич та помічнику - Олександрі Соляр, персоналу (старшим інструкторам, інструкторам, черговим, особам з резерву), працівникам відділу поліції №1 (м. Бережани), усім залученим організаціям за створення сприятливих умов для функціонування пункту. Особливо подяка учасникам за високу свідомість і відповідальну поведінку, батьківській та педагогічній громадськості - за проінформованість учасників щодо необхідності дотримання карантинних обмежень, ознайомлення з інноваціями щодо можливості вибору предметів тощо. Надіємося, що спільними зусиллями ми створили всі умови, щоб учасники перед основною сесією змогли практично ознайомитися з процедурою ЗНО: допуск до пункту, робота в аудиторії з матеріалами та навчилися раціонально розподіляти час відведений на виконання роботи. 
Нагадуємо, для отримання результатів пробного ЗНО починаючи з 10 квітня 2021 року, потрібно ввести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО 16 квітня 2021 року. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти! Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено 12 квітня 2021 року.
До зустрічі на основній сесії ЗНО-2021!

Погода в Бережанах