Конкурс на заміщення вакантної посади директора «Шибалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бережанської міської ради»

Відповідно до додатку 1 п.5 рішення сесії Бережанської міської ради від 14 травня 2020 року №1692 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти та типових форм Контракту з керівниками комунальних закладів освіти, засновником яких є Бережанська міська рада», рішення сесії Бережанської міської ради від 12 травня 2021 року №228 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Шибалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бережанської міської ради» оголошується

конкурс на заміщення вакантної посади:

- директора «Шибалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бережанської міської ради» оголошується

      Місцезнаходження: 47521, Тернопільська область, р-н Бережанський, с. Шибалин.

     Найменування посади та умови оплати праці:  директор «Шибалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бережанської міської ради», посадовий оклад – 7577,90 грн. та інші надбавки і доплати, встановлені чинним законодавством України.

     Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до ст. 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

  • Є громадянином України;

  • вільно володіє державною мовою;

  • має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста, магістра;

  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти);

  • організаторські здібності;

  • стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Строк призначення, права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови визначаються контрактом.

     Необхідні документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копія документа про вищу педагогічну освіту; копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; довідка про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі.

     Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена, згідно з довіреністю, особа).

     Дата та місце початку конкурсного відбору: після 11червня 2021 року в приміщенні Бережанської міської ради за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 3 (встановлюється конкурсною комісією).

     Складові конкурсу:

  • перевірка на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», спеціального Закону («Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»), Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988-р, інших нормативно-правових актів у сфері освіти, що проводиться за допомогою тестування);

  • перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

     Тривалість складових конкурсу: встановлюється конкурсною комісією.

     Документи приймаються: до 11червня 2021 року, 17.00 год. за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка, 15, 1-й поверх, Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.

     Контактна особа:Юськів Уляна Ярославівна. Телефон: (03548) 2-10-37, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Конкурсна комісія

Погода в Бережанах