Разом до перемоги!

Вже 6 занять спрямованих на підтримку дітей з числа внутрішньо переміщених осіб проведено Відділом освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради (начальник Галина Михальчук, спец. ВОМС Лідія Копаниця) спільно з закладами та освітніми установами за сприяння підприємців, депутатів, волонтерів, благодійників та всіх небайдужих.
діти заняття
Тиждень, що минув для дітей був насиченим: вони прийняли участь у творчій зустрічі «З піснею до перемоги» від Романа та Роксолани Видиш, бансах (Олена Різник та вихованці), майстер-класі з мультиплікації (Мар'яна Мороз), іграх з елементами весняної обрядовості від керівників гуртків ЦДЮТ (Марія Бич, Любов Паславська, Ольга Беш-Корнелюк) , квесті від Громадської організації «Пласт -НСОУ» (Дана Гора), відвідали майстер-клас з настільного тенісу від тренера Ігоря Шуфляда. З метою психологічної підтримки працівниками Інклюзивно-ресурсного центру (дир. Наталія Кульчицька-Ручка) проведено арт- терапевтичну розвагу «Оберіг» та заняття з елементами тренігу "Вчимося бути толерантними" від психолога ЦДЮТ Лілії Чвартацької та кер. гуртків Марії Цокало. Для дошкільнят працівники ЗДО «Ромашка» (дир. Галина Череп) провели музично-хореографічні, а ЗДО « Золотий Ключик» (дир. Оксана Слабодух) - розвиваючі заняття.
Вже доброю традицією стали майстер-класи з виготовлення піци від Сергія Біленького у піцерії «La famiglia». Смачними напоями учасників заходу пригостили представники компанії Соса-Соla. Розвагами та смаколиками підтримали дітей представники ГО «Усмішка дитини», за що ми їм надзвичайно вдячні.
Актуальним відкриттям для батьківської громадськості стала співпраця з Ларисою Таран (завідувачка кабінету професійного розвитку педагогів Національного центру «Мала академія наук України», автор курсу «Галицька для Чайників»).
Додатково дякуємо за сприяння у вирішенні організаційних питань Центру дитячої та юнацької творчості (дир. Сергій Репецький, заст. Олена Різник ), Бережанського ліцею №3 (дир. Володимир Гринкевич), Бережанському відділенню поліції № 1 (нач. Артем Колодій), працівникам соціальної їдальні (Наталія Довбуш, працівники ЗДО "Ромашка"), та усім, хто нам допомагає надавати психологічну підтримку та забезпечувати загальний розвиток дітей у цих непростих умовах!