Спільно з дітьми ВПО відзначили День Європи в Україні.

Поєднаймось, братове мої,
Синім небом і жовтим колоссям,
В європейській Вкраїні усім
Щоб віднині нам добре жилося.
283086716 1284670538608963 8524866131335248808 n
Сьогодні, 21 травня 2022 року – відзначаємо День Європи в Україні.
Цьогоріч День Європи в Україні має особливе значення, адже українці боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя, захищаючи не лише Україну від імперіалістичного загарбника, але і всю Європу.
Напередодні свята Відділом освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради (начальник Галина Михальчук, спец. ВОМС Лідія Копаниця) та Центром Дитячої та Юнацької творчості ( дир. Сергій Репецький, заст. Олена Різник) проведено пізнавально-розважальний захід «В Європу з Україною в Серці» для внутрішньо переміщених дітей.
Всього у заході прийняли участь майже 40 діток, представники батьківської громадськості, волонтери, депутати, громадські діячі - об’єднані ідеєю побудови спільного мирного та демократичного майбутнього.
Відкрили дійство Зразковий молодіжний театр "Взори" з етно-дефіле "Тіні забутих предків" (кер. Олена Різник) та солістки Зразкової вокальної студії "Крок" Анастасія Юськів та Анастасія Глубіш (кер. Роман Видиш). Присутні діти з цікавістю прийняли участь в однойменному проєкті, підготованому працівниками ЦДЮТ, - інтерактивній грі «Розмалюй карту Європи» ( психолог Лілія Чвартацька, керівник гуртка "Етномайстерня" Віта Білоус та керівник гуртка "Геометричне моделювання" Марія Цокало) та підготовці спільного мультика (Мар’яна Мороз, керівник гуртка "Дитяча мультиплікація). Фільмувала захід Соломія Мартинишин.
З добрими побажаннями до присутніх звернулися заступник міського голови Степан Кухарук, начальник Відділу освіти, молоді і спорту Галина Михальчук та гості свята: депутат Тернопільської обласної ради, директор Потуторського ліцею Ольга Поляк, депутат Тернопільської районної ради, директор Комунальної установи Тернопільської обласної ради "Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів" Тетяна Четвертак, депутат Тернопільської районної ради, меценат та волонтер Ярослав Футерко, які вручили всім присутнім діткам щедрі подарунки з Великобританії від Галини Косинської. Особливо зраділи діти пакункам зі словами підтримки, які для них власноруч готували ровесники з Великої Британії.
На завершення заходу на всіх присутніх чекав солодкий стіл та іграшки від волонтерів та меценатів заходу.
Дякуємо за співпрацю в організації та проведенні заходу Центру дитячої та юнацької творчості та Бережанському ліцею №3 (дир. Володимир Гринкевич, заст. Ліліана Миханів), всім волонтерам та меценатам заходу. Ми разом є потужною силою для оборони цінностей вільного демократичного світу, таких як верховенство права, повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність та повага до прав людини. Незалежна Україна – невід’ємна частина цього європейського майбутнього!

Погода в Бережанах