Вітаємо випускників!

28.06.2022 року у залі засідань Бережанської міської ради відбулася мотиваційна зустріч, приурочена до Дня Конституції України, за участі голови Бережанської міської ради, депутатів, відомих у відповідних сферах жителів Бережанщини з випускниками закладів загальної середньої освіти, які продемонстрували високі досягнення у навчанні.
290947365 1310338679375482 2081530568033804316 n 1
В рамках заходу виступив учитель Бережанського ліцею ім. Б. Лепкого Михайло Музичка на тему "Конституція і Євросоюз: людина, свобода, демократія". Під час зустрічі дівчата та юнаки розповіли про свої мрії та амбітні плани, поспілкувалися з владою щодо питань, які їх найбільше хвилюють на порозі дорослого життя, роздумували якою повинна бути Україна після закінчення війни, адже мрії про щасливе майбутнє заспокоюють, мотивують, допомагають боротися, воювати, волонтерити, навчатися, працювати та просто жити. Власним життєвим досвідом з молоддю ділилися Ростислав Бортник, Алла Соколовська, Марта Сеньків-Ковбасюк, Михайло Михайлинин, Олена Різник, Галина Михальчук. Спеціально до Дня Конституції випускники під керівництвом Олени Різник керівника зразкового молодіжного театру «ВЗОРИ» підготували та презентували тематичний проєкт. Піснею всіх присутніх привітала Анастасія Юськів (Зразкова вокальна студія «КРОК», кер. Р. Видиш).
На завершення заходу всі присутні помолилися за Україну та здійснили покладання квітів до пам’ятника захисникам України.
Також молодь отримала подарунки від Бережанської міської ради, Відділу освіти, ГО «Усмішка дитини» та вітальні листівки від Лілії Урди.
Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради щиро дякує усім хто долучився до організації зустрічі, мотивує, підтримує дітей і молодь.
Разом ми сильні та непереможні!
Слава Україні!