Тримаємо освітній стрій!

310071765 601909238388772 1001818973117513147 n
З нагоди Дня працівників освіти 29 вересня 2022 року в рамках тематичної конференції освітян Бережанської міської територіальної громади привітали заступник міського голови Степан Кухарук, начальник Віділу освіти, молоді і спорту Галина Михальчук та голова Об’єднаної територіальної профспілкової організації Бережанщини Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Соляр.
В рамках заходу Відділом освіти та профспілковою організацією відзначено працівників закладів громади за високий професіоналізм, компетентність, відповідальність, активну громадську позицію та виконання суспільно значущої роботи.
Символічними відзнаками начальник Відділу освіти, молоді і спорту нагородила колективи усіх закладів за те, що надскладних умовах зорганізували і забезпечують не лише освітній процес, але й від початку російського вторгнення тримають освітній стрій 24/7 через прийом у закладах внутрішньо переміщених осіб, роботу з ними, волонтерство, фінансову та моральну підтримку ЗСУ. Адже попри багато викликів освітянський фронт України непереможний!
Творчими номерами привітали присутніх солісти зразкової вокальної студії «Крок» (кер Р. Видиш) та танцювальна студія «Тандем» (кер Х. Хиляк).
Дякуємо за плідну співпрацю Об’єднаній територіальній профспілковій організації Бережанщини Профспілки працівників освіти і науки УкраЇни, за сприяння у вирішенні організаційних питань - Відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради, Центру дитячої та юнацької творчості та Бережанському ліцею №1. Особлива подяка ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість забезпечувати навчання та виховання наших дітей!
Зичимо міцного здоров’я, невичерпних сил та нових здобутків у розбудові нашої України! Тримаємо освітній стрій!
ПРАЦЮЄМО, ПІДТРИМУЄМО, НЕ ЗДАЄМОСЬ!