Ми – нація незламних!

330366968 146035238377500 8291294809998951032 n
9 березня в Україні традиційно відзначають День народження Тараса Шевченка. Шевченко – модерний та актуальний символ, справжній герой нації.
З метою вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка, поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до творчості Великого Кобзаря Відділом освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та позашкільним комунальним навчальним закладом «Центр дитячої та юнацької творчості» 08.03.2023 року проведено захоплюючий квест "Шлях до Тараса" серед учнів закладів загальної середньої освіти Бережанської міської територіальної громади.
За підсумками квесту перше місце посіла команда Бережанського ліцею № 1"Нащадки Тараса" (Карась Марія, Польовий Тарас, Прийдун Ольга).
Друге місце розділили команди Бережанського ліцею № 3 "Заграва" (Сеньків Яна, Чвартацька Софія, Козоріз Адіана) та Жуківського ліцею ім.Б.Лепкого «Нащадки Кобзаря» (Собчишак Вікторія, Поляк Артем, Луців Олена).
Третє місце розділили команди Бережанського ліцею №2 "Прометей" (Василишин Ольга, Корчинська Діана, Пігій Зоряна), Потуторського ліцею «Знавці Шевченкового слова» (Руда Анастасія, Турчин Катерина, Хамар Вікторія), Надрічнянської гімназії «Прометей» (Бурбан Тетяна, Яцишин Михайло, Кулина Віталій).
Всі учасники за підсумками квесту відзначені подарунками та дипломами.
Учасників заходу підтримали заступник міського голови Кухарук С. Б., в.о. начальника Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Юськів У. Я., провідний спеціаліст відділу Копаниця Л. П., директор Центру дитячої та юнацької творчості Репецький С. Б. та заступник директора Різник О. В.
Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради пишається глибокими знаннями та творчими здібностями учнів наших закладів, а також майстерністю та творчістю педагогічних працівників. Окрема подяка адміністрації та працівниками ЦДЮТ за співпрацю у роботі з дітьми та молоддю. Живемо в непростий час і в цих умовах продовжуємо плідно працювати над вихованням підростаючого покоління українців. Ми – нація незламних!