Дія. Освіта

359711074 797146612198366 2314621195017793150 nДія. Освіта — це наступний етап еволюції проєкту Дія. Цифрова освіта. Він стартував у 2020-му і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках.

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію, навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали.
Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці.
Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим.
Можливий перелік активностей для інформаційної кампанії, на вибір:
проведення заходів з ознайомлення громадян, включно з внутрішньо переміщеними особами, з Дія.Освіта https://osvita.diia.gov.ua/, зокрема з освітніми серіалами, які дозволяють зробити перший крок до нової професії;
розміщення на вебсайтах, доступних інформаційних платформах і в соціальних мережах інформації та посилання на сайт Дія.Освіта
(https://osvita.diia.gov.ua/) або ж на конкретні освітні матеріали, розміщені на ньому. Детальну інформацію щодо комунікаційних повідомлень можна отримати за посиланням (https://cutt.ly/XwrI797a);
інформаційна підтримка освітніх продуктів Дія.Освіта серед публічних сторінок у соціальних мережах, у яких це може бути релевантно;
ознайомлення структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ й організацій з інформацією щодо можливостей Дія.Освіта.
Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:
1. Освітні продукти для ВПО:
https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds.
2. Освітні продукти для держслужбовців:
https://osvita.diia.gov.ua/.../appoint.../for-civil-servants.
3. Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start.
Враховуючи вищенаведене, просимо долучитися до перегляду освітніх матеріалів з метою сприяння розвитку цифрових навичок. 

Погода в Бережанах