Відбувся тематичний виховний захід для учнівської молоді "А ми тую стрілецькую славу збережемо..."

376577654 835474961698864 7108054755006486020 nЗ метою виховання в дітей та молоді патріотичного почуття до своєї країни, національної гордості, любові до рідного краю, відзначення річниці кровопролитних боїв на горі Лисоня, а також з метою популяризації велосипедного руху, пропаганди здорового і активного способу життя з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні 08 вересня 2023 року в Бережанській міській територіальній громаді відбувся тематичний виховний захід для учнівської молоді "А ми тую стрілецькую славу збережемо..."
Захід, організований спільними зусиллями Відділу освіти молоді і спорту Бережанської міської ради та Потуторського ліцею Бережанської міської ради, розпочався велопробігом за участю учнів Бережанського ліцею №1, Бережанського ліцею №2, Бережанського ліцею імені Віталія Скакуна та Бережанського ліцею Тернопільської обласної ради. Право оголошувати старт було надано в. о. начальнику Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Юськів Уляні, яка привітала всіх учасників та побажала гарного настрою та продуктивного проведення часу. Очолював колону велосипедистів вчитель фізичної культури Бережанського ліцею Тернопільської обласної ради, тренер Бережанської ДЮСШ Святослав Семеген , замикаючим був вчитель фізичної культури Бережанського ліцею №2 Віктор Стефінів. Учасники стартували від центру міста Бережани в напрямку г. Лисоня, де їх чекала пізнавальна програма історичної тематики присвячена річниці кровопролитних боїв на г. Лисоня від працівників Потуторського ліцею. Дійство на горі розпочалося спільною молитвою та продовжився квестом за участю п’яти куренів сформованих з учнівства Бережанського ліцею №1, Бережанського ліцею №2, Бережанського ліцею імені Віталія Скакуна, Потуторського ліцею та Бережанського ліцею Тернопільської обласної ради.
Захопливий квест, підготований директором Потуторського ліцею Ольгою Поляк, педагагом-організатором Мар’яною Щур, вчителем музики даного закладу - Ганнною Рапітою та педагогами, включав історичний етап (знання історії Січового Стрілецтва, бою на горі Лисоня та історії могили), музичний етап (виконання стрілецької пісні) та майстер клас (виготовлення гірлянди «Заквітчали дівчатонька стрілецьку могилу»). Перемогу у квесті здобув збірний курінь ім. Г. Коссака. По завершенні випробувань учасники здійснили покладання до могили виготовлених власноруч гірлянд та спільно виконали гімн Січових Стрільців - "Ой у лузі червона калина..."
На звернення Відділу освіти благодійна організація «Благодійний фонд «МХП- Громаді» забезпечила придбання морозива для всіх учасників заходу.
Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради дякує усім, хто приймав участь у заході, долучався до його організації, проведення та меценатства. Окрема подяка за супровід колони велосипедистів КНП «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської міської ради, відділу поліції №1 (м. Бережани) Тернопільського РУП ГУНГ в Тернопільській області, а також за сприяння у національно-патріотичному вихованні молоді - адміністраціям закладів освіти.
Дякуємо ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість проводити заходи для дітей у цей буремний небезпечний час!

Погода в Бережанах