31 серпня 2023 року відбулося засідання колегії Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради

369807811 831268528786174 731683766986523772 nСьогодні, 31 серпня 2023 року, відбулося засідання колегії Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради за участю міського голови Ростислава Бортника, заступника міського голови Степана Кухарука, голови Об’єднаної територіальної профспілкової організації Бережанщини Профспілки працівників освіти і науки України Олександри Соляр, працівників Відділу освіти, молоді і спорту БМР, керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та освітніх установ.
В рамках колегії проаналізовано успішність закладів освіти громади за підсумками НТМ, предметних олімпіад та учнівських конкурсів у 2022/2023 навчальному році, підведено підсумки оздоровчої кампанії та заходів спрямованих на розвиток та підтримку дітей і молоді громади, обговорено мережу та готовність матеріально-технічної бази закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, визначено пріоритетні напрямки професійного розвитку вчителів, співпраці з профспілковою організацією та визначено основні цілі роботи на 2023/2024 навчальний рік.
В рамках колегії підведено підсумки конкурсу «КВІТУЧА.ВІЛЬНА.НЕЗАЛЕЖНА» та передано для вручення переможцям дипломи Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради і подарунки від ГО «Креативний ХАБ Бережани» та МХП. Також нагороджено подяками Бережанської міської ради директорів шкіл, які є учасниками пілотного проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі”.
За підсумками колегії в. о. начальника Відділу освіти Уляна Юськів вислова вдячність освітянам громади, які навіть під час війни продовжують сумлінно виконувати свої професійні обов’язки, компетентно навчають та старанно виховують дітей, активно долучаються до суспільно-корисної роботи.
Особлива подяка працівникам освіти, які зараз із зброєю в руках боронять і відстоюють світле майбутнє нашої держави. Вічна і світла пам’ять Героям, які віддали власне життя, щоб ми могли сьогодні жити та працювати заради дітей та Перемоги!

Погода в Бережанах