Дитячий фестиваль-конкурс "Казка мойого життя"

4 листопада 2016 року у музеї Богдана Лепкого в м. Бережани відзначали 145–річницю з дня народження видатного українського письменника, казкаря, поета Богдана Лепкого та 5-річчя заснування дитячого фестивалю-конкурсу «Казка мойого життя» в рамках заходах приурочених Дню української мови та писемності.DSCN1002 min

 Гостями свята були запрошені номінанти на нагороду, педагоги з Луганської області, представники відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та бережанці.
З вітальним словом до гостей та організаторів свята, дітей-переможців звернулися Олена Різник - директор Районного центру позашкільної освіти, Галина Михальчук - начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, Лілія Зінчук - директор Бережанського музею книги, Ірина Ухман - директор літературно-меморіального музею Б.Лепкого та Ольга Беш-Корнелюк - керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості м. Бережани.
У номінації «Казка сучасна» нагороджені: Антон Рожанський ЗОШ №3 11-б, Катерина Паньків ЗОШ № 3 11-а та Наталія Польова ЗОШ № 1. У номінації «Казка класична» відзначились: Лідія Цюпера, Віталій Вох, Вікторія Львівська, Сергій Брославський та Соломія Ломницька. У номінації «Україна» найкращими були роботи Богдана Засєдка ЗОШ І-ІІІ ст. с. Саранчуки, Лідії Цюпери та Катерини Паньків. У номінації «Казочка» нагороджено авторів: Юлія Гладка, Вікторія Кукурудза, Назар Романюк, Діана Лещишин, Вероніка Горбань, Вікторія Кузьо, Ірина Петриченко, Ольга Микитюк, Ярина Валова, Ольга Никитюк, Леся Канюк, Наталя Кухарук, Марія Карась та Вікторія Беш. Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради пригостив солодощами переможців.

 DSCN1004 min DSCN1006 min DSCN1012 min DSCN1019 min

Погода в Бережанах