Проект "Змінимо країну разом"

Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради  надає інформацію про перебування в м.Бережани  вчителів з Луганської області:5

21 жовтня у рамках проекту «ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ. Децентралізація – нові можливості» розроблено заходи відділом освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та навчальними закладами міста з метою обміну досвідом вчителів Луганської області з педагогами міста Бережани.

21-23 жовтня у м.Бережани проходили спортивні змагання - окружна пластова спартакіада. У підведенні підсумків пластових змагань також  взяли участь вчителі із Луганської області.

21 жовтня відбулася екскурсія вечірнім містом Бережани.

22 жовтня в рамках освітянського обміну "Схід і Захід разом!"позашкільний навчальний заклад ЦДЮТ відвідали вчителі з Луганщини. У рамках угоди про співробітництво між Луганською та Тернопільською областями за проектом «Змінимо країну разом», з метою професійного та культурного обміну вчителі ознайомились з роботою позашкільного закладу, зустрілись з гуртківцями та педагогами, обмінялися думками та враженнями від побаченого.   Для освітян також проведено майстер-клас з фізичних фокусів, розповідь та демонстрацію в дії аматорської радіостанції і туристичний квест від гості Сідлицької Катерини, здійснено огляд постійно діючої виставки технічного дизайну.

23 жовтня луганчани разом з бережанцями молилися в церкві Пресвятої Трійці за припинення війни на Сході України, побували на екскурсії в м.Рогатин та відвідали спортивний комплекс «Чайка».

24 жовтня 2016 року в Бережанській ЗОШ І-ІІІ ст.№3 відбулась святкова зустріч-привітання за круглим столом у рамках проекту «ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ. Децентралізація – нові можливості». Гостями заходу були міський голова міста Бережани Володимир Музичка, голова Бережанської районної державної адміністрації Володимир Петровський, голова Бережанської районної ради Василь Білик, начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галина Михальчук, начальник відділу освіти Бережанської райдержадміністарції Наталія Бабій, начальник відділу освіти Козівської райдержадміністарції Валентина Медицька, керівники Бережанських загальноосвітніх шкіл, працівники відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та учителі Луганщини: Панічевська Люмила Миколаївна (м.Лисичанськ), Пухтаєвич Світлана Анатоліївна (м.Рубіжне), Сідлецька Катерина Вікторівна (м.Новопсков), Старікова Галина Миколаївна (м.Сєверодонецьк). Вчителі з Луганщини привезли щирі листи своїх вихованців для учнів шкіл міста. В свою чергу, представники місцевої влади вручили гостям пам’ятні подарунки. Для гостей проведено екскурс у традиції школи, ними відвідано педагогічну вітальню вчителів української та іноземних мов. Колективом навчального закладу для гостей організовано подорож духовними стежками в урочищі Монастирок в с. Лісники.

25 жовтня відбулась зустріч вчителів Луганської обл. з педагогічним колективом Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого яка дала багато позитивних емоцій, обмін досвідом і підтвердила , що Схід і Захід - єдині. Для гостей проведено урок-екскурсію «Історія Бережанської гімназії», тренінг «Хочеш бути здоровим- будь ним!», екскурсію «Архітектурними стежками м. Бережани». Із захопленням вчителі з Луганщини переглядали англомовний фільм «Гаррі Потер», знятий вчителями кафедри англійської мови з участю учнів школи-гімназії. Головами методичних об’єднань української мови проведено засідання на тему «Мотивація сучасного учня», а головами методичних об’єднань вчителів англійської мови – засідання на тему «Інтерактивні методи навчання на уроках англійської мови».

26 жовтня вчителями Луганської області відвідано Бережанську ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Для гостей проведено екскурсію шкільними музеями "Історія школи" та "Музей Маркіяна Шашкевича". Гості були присутні на уроках позакласного читання Тетяни Андріївни Дубіч у 4 класі та англійської мови у Колодійчук Олександри Василівни. Побували на уроці звитяги "Лисоня - вершина стрілецької слави" у 8 класі (класний керівник Кулик Віталій Васильович), а потім вшанували героїзм січового стрілецтва на г.Лисоня та на Посухівському кладовищі.

27 жовтня адміністрацією Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 для гостей з Луганщини організовано екскурсію містом. Гостями відвідано дерев’яну церкву Св.Миколая на Адамівці. Вчителі з Луганщини взяли участь у тренінгу «Розвиток компетенцій ХХІ століття для успішного життя» (тренер Іван Іванов – засновник Центру нової освіти, автор інноваційних навчальних програм Києва). Проведено підсумковий круглий стіл луганчан із методистами відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради за участю міського голови В.Я.Музички.

Гості із Луганська щиро дякували за гостинність, патріотизм, професіоналізм педагогів та любов до рідної землі.

  2 3 4 5 1 6 1 6 7 1 8 9 101 3111 101 3128 14718634 1644560565841480 98813657909077731 n DSCN0863 DSCN0867 DSCN0868 DSCN0869 DSCN0870 DSCN0873 DSCN0881 DSCN0883 DSCN0891 DSCN0905 DSCN0907 DSCN0908 DSCN0912

 

Погода в Бережанах