Розпочато державну атестацію дошкільного навчального закладу (ясла-садка) "Сонечко"

Згідно з вимогами Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», на підставі Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 67 від 30.01.15 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 173/26618 та наказу відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради від 11.10.2016 №180-од «Про проведення атестаційної експертизи навчально-виховної діяльності ДНЗ (ясла-садка) «Сонечко» 14 листопада 2016 року розпочалася атестаційна експертиза діяльності ДНЗ (ясла-садка) «Сонечко», яка триватиме по 17 листопада включно.  Цього дня відбулася відкрита публічна презентація закладу.

Захід розпочався віршованими привітаннями від маленьких вихованців закладу, а  щирою піснею вони побажали всім щастя, миру та добра, доповненням привітань для гостей було вручення власноруч виготовлених символічних оберегів. 

Керівник дошкільного навчального закладу Лех Г.М. в своїй доповіді, яка супроводжувалася слайдовим показом, висвітлила питання щодо становлення та розвитку дитячого садка, удосконалення його матеріально-технічної бази, модернізацію форм та змісту навчально-виховного процесу, результативність роботи  та досягнення педагогічного колективу.

           Начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Михальчук Г.В. ознайомила присутніх з головними завданнями державної атестації навчальних закладів відповідно до нового Поряду та робочого прогамою атестаційної експертизи дошкільного закладу.

DSCN7156 min DSCN7184 min DSCN7227 min DSCN7219 min DSCN7222 min DSCN7226 min 

Погода в Бережанах