Спільний семінар-практикум

Спільний семінар-практикум вчителів трудового навчання м.Бережани та Зборівського району відбувся 08 грудня 2016 року. Джуман Б.М., методист ММК відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та Остапчук М.В., методист РМК Зборівського району, організували зустріч трудового навчання Бережанських ЗОШ №2 та №3 з вчителем трудового навчання Б.О.Дзісем в ЗОШ І-ІІ ст. с.Заруддя, який поділився досвідом роботи з проектної діяльності на уроках трудового навчання. Також вчителі м.Бережани зустрілися з Петришиним О.М., вчителем трудового навчання ЗОШ І-ІІ ст. с.Осташівці, учні якого неодноразово були переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання. Петришин О.М. поділився досвідом роботи з обдарованими дітьми.DSCN1858 min

 Ткачик Г.Л., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, та Колос І.Б., завідувач Зборівського методичного кабінету, обговорили питання щодо організації роботи методичного кабінету, методичної роботи в навчальних закладах, роботи з обдарованими дітьми, питання організації профільного навчання та профорієнтаційної роботи з учнями.

Плідною була зустріч директора Бережанського МНВК Легкого О.Я. з директором Залозецького МНВК Ковбасником В.М., під час якої обговорено організацію роботи МНВК.

Під час семінару-практикуму вчителі отримали потрібну для роботи інформацію, набралися досвіду. 

 DSCN1890 min DSCN1891 min DSCN1894 min IMG 4336 min IMG 4350 min IMG 4351 min 

Погода в Бережанах