Семінар-практикум учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

22 грудня 2016 року на базі Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум на тему: «Проектно-пошукова діяльність як засіб формування філологічних компетенцій та активізації пізнавальних інтересів учнів у процесі вивчення української мови і літератури та зарубіжної літератури». 100 3355 min

 

Із теоретичними аспектами впровадження проектних технологій на уроках української мови і літератури та зарубіжної літератури вчителів ознайомила методист відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Демчук Н.М.                                   

Учасники семінару побували на показовому уроці української літератури  на тему: «Звичаї і традиції українців у повісті «Гуси-лебеді летять» М.Стельмаха.  Символ образу гусей-лебедів» (учитель  Шафарук Н.Й.).  Колодка І.І., учитель української мови і літератури, разом зі своїми учнями запросила присутніх у театралізований світ казок І.Франка на «Свято казки».

Досвідом застосування інтерактивних і проектних технологій на уроках української мови і літератури з метою формування ключових компетентностей учня поділилася вчитель української мови і літератури Довга С.В.

Учасники семінару підбили підсумки роботи та виробили рекомендації щодо застосування проектних технологій на уроках української мови і літератури та зарубіжної літератури і в позакласній роботі.

100 3329 min 100 3340 min 100 3348 min 100 3370 min 100 3379 min

 

Погода в Бережанах