Новорічні святкування у дошкільних навчальних закладах міста Бережани

Новий рік - найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічні ранки завжди є важливою подією в житті маленьких дітей та їх батьків. Не стало виключенням святкування новорічних  свят у ДНЗ «Сонечко», «Росинка», «Ромашка», «Золотий ключик» м.Бережани, які відбулись 23 – 27 грудня.7

З яким нетерпінням малята чекали прикрашену ялинку, маскарадних костюмів, новорічних подарунків від Діда Мороза і Снігурочки! Вони із задоволенням виконували ролі казкових героїв, співали і танцювали, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів!

Новий рік у наших закладах – це спільне музично-театралізоване дійство дітей і дорослих, де працівники закладів та батьки з неменшим запалом входили в образ Снігуроньки, чарівниці Зими, Снігової Королеви, хитрої Лисиці, підступної Баби Яги, чарівної Феї, щирого Діда Мороза. 

З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була переповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом, жартами.

Радісно вихованці зустріли Діда Мороза та Снігуроньку. Всі малята розповідали вірші, водили хоровод біля ялинки, кружляли у таночках, грали у сніжки (дарма, що справжнього снігу не було! На те вони й – новорічні дива, щоб збувалися неймовірні бажання). А яких тільки героїв не було на святах: Білосніжка з гномами, Мальвіна з друзями, Червона Шапочка з Вовком, Ніч-Новорічка з Чарівними Зірочками, веселі сніговики, білочки, лисички, ведмедики, незліченна кількість зайців, сніжинок, цукерочок та інших казкових персонажів. Бадьора музика і чудовий настрій окриляв і дітей, і дорослих, що завітали у садки на свято.

Діти та гості зазирнули у казку та отримали незабутні враження від новорічних свят.

З Новим 2017 роком! Хай здійсниться найзаповітніше єдине бажання всього нашого народу - хай прийде мир у кожен дім, у кожну родину, у кожне серце! І хай любові вистачить на усіх!

  10 4 6 7 8 11 12 13 15 16 17 18 19 22 30 min 23 31 min 34 min 35 min 36 min 37 min 38 min 39 min 40 min 41 min 42 min 45 min 46 min 48 min 50 min 51 min 54 55 56

Погода в Бережанах