22 вересня 2016 року відбулась робоча нарада голів методичних об'єднань вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Бережани та сіл Рай і Лісники. Де обговорювались нові вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів.DSCN0451 min DSCN0452 min DSCN0454 min

23 вересня 2016 року в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» відбулась презентація мистецького проекту «163. Одна зернина – одна людина». Автор Ростислав Бортник - архітектор із Відня, родом з Бережан, ще декілька років тому замислився над створенням проекту, який би розповів про історію України. Український біль про Голодомор став вирішальним фактором у висвітленні саме цієї сторінки в історії українського народу.

13 лютого, стартувало онлайн обговорення навчальних програм базової школи (5-9 класів). Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за за посиланням.
«Ми продовжуємо оновлювати навчальні програми, робимо це максимально відкрито як для професійних спільнот, так і для кожного зацікавленого громадянина України. Зараз ми вже розпочали підготовку до реформи Нова українська школа, у перший клас якої діти підуть 2018 року. Однак школярі не можуть чекати, тому перші зміни ми повинні забезпечити вже нині», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Одне з головних завдань, що ставить МОН перед оновленням програм базової школи, – подивитися на чинні програми для 5-9 класів під кутом зору компетентнісного підходу, а також щодо їх відповідності віковим особливостям учнів. Програми мають бути сформовані таким чином, щоб основні компетенції пронизували увесь зміст освіти і робили його прикладним до життя.

05.09.2016 відбулася оперативно-методична нарада методистів відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради на тему "Простір інноваційних, освітніх та креативних технологій в новій українській школі".

   

У Раївській ЗОШ I ступеня проходив тиждень рідної мови, під час якого було проведено ХVII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, конкурс читців, присвячений 144-ій річниці від дня народження Богдана Лепкого "Поезія правдива цвіте в душі, як весна". А також відбувся урочистий ранок під назвою: "Ти наше диво калинове,кохана українська мово!"

image

Погода в Бережанах