ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ ЗГІДНО ВИМОГ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.12.2020 №1266

1. Найменування замовника- Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради

1.1. Місцезнаходження замовника - Україна, Тернопільська обл., м. Бережани,                                    вул. Шевченка,15.

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 40211011

1.3. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій).

3. Вид закупівлі: відкриті торги.

Обґрунтування технічних характеристик:

Технічні, якісні характеристики предмету закупівлі та технічна специфікація до предмету закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5, статті 23 Закону «Про публічні закупівлі», Постановою КМУ від 24 березня 2021 р. № 305 Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення, наказом Мінекономіки №2208 від 30.10.2020 р. «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти»,  наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами) (далі – Примірна методика).

Комплекс послуг з організації харчування дітей включає:

- забезпечення дітей харчуванням за взаємоузгодженим графіком.

- забезпечення приготування обідів, проведення бракеражу страв у відповідності з діючими положеннями про бракераж на підприємствах громадського харчування.

- забезпечення їдалень закладів, де буде проводитись харчування дітей столовим посудом, приборами, кухонним інвентарем , спецодягом, миючими та дезінфікуючими засобами згідно норм чинного законодавства.

- забезпечення їдалень усіма необхідними продуктами харчування, що мають сертифікати відповідності та висновки.

- надання автотранспорту для доставки необхідних продуктів з базового підприємства до їдалень.

- забезпечення здійснення контролю за якістю сировини, готовими продуктами, санітарним станом шкільних їдалень відповідними органами.

Обгрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі:

Інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена з урахуванням наказу Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. Розрахунок вартості послуг з організації харчування дітей здійснюється виходячи з орієнтованого набору продуктів на день у грамах. Кількість днів харчування – 165. До ціни пропозиції конкурсних торгів включаються податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені, а також інші витрати, передбачені для послуг даного виду, з урахуванням особливостей, зазначених в документації конкурсних торгів, а саме: витрати на закупівлю продуктів, транспортні витрати, приготування їжі, а також витрати на прибирання та миття посуду, заробітна платня робітників, податки до бюджету, комунальні послуги, та інші обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені. До розрахунку ціни входять усі види послуг, у тому числі й ті, які доручатимуться для виконання третім особам. Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо та вважається врахованою у ціні його пропозиції конкурсних торгів.

Очікувана вартість предмета закупівлі- 596640.00 грн.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення:

Відповідно до рішення сесії Бережанської міської ради №534 від 17.02.2021року «Про бюджет Бережанської міської територіальної громади на 2022 рік»

(http://berezhanymrada.gov.ua/images/Docs/Rada/Rishennia/VIII_%D0%A1%D0%9A%D0%9B%D0%98%D0%9A%D0%90%D0%9D%D0%9D%D0%AF/2021/524-544/17.12.2021_534.pdf)

розмір бюджетного призначення по загальномук фонду КПКВ 0311021 «Надання загальної середньої освіти закладам загальної середньої освіти» по КЕКВ 2230 «Продукти харчування» становить 900000грн.

Погода в Бережанах