01 листопада 2017 року на базі Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 4 учні 10-х класів та 7 учнів 11-х класів Бережанських закладів загальної середньої освіти.

Дипломи І ступеня вибороли: учениця 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Патіота Анжела (учитель Віталій Кулик); учень 11 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого Матус Юрій (учитель Галина Проців).

Дипломи ІІ ступеня: учениця 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Мартинишин Христина (учитель Наталія Жуковська); учень 11 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого Кузьо Андрій (учитель Галина Проців).

Диплом ІІІ ступеня: учениця 11 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Чорна Олена (учитель Віталій Кулик).

02 листопада 2017 року на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва, в якому взяли участь 7 учнів 8-х класів, 8 учнів 9-х класів, 5 учнів 10-х класів, 7 учнів 11-х класів Бережанських закладів загальної середньої освіти.

Дипломи І ступеня вибороли: учениця 8 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мартиненко Анастасія (учитель Наталія Польова); учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вовк Вікторія (учитель Оксана Головко); учениця 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Смачило Ірина (учитель Ярослав Вовк); учениця 11 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого Левик Юлія (учитель Олег Мандзій).

Дипломи ІІ ступеня: учень 8 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Петренко Олег (учитель Ярослав Вовк); учениця 9 класу  Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Кізима Софія (учитель Ярослав Вовк); учениця 10 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого Сулима Юлія (учитель Олег Мандзій); учениця 11 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого Літвінова Анастасія (учитель Олег Мандзій).

Дипломи ІІІ ступеня: учениця 8 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Шкіра Маряна (учитель Оксана Головко); учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Фанга Анастасія (учитель Наталія Польова); учениця 10 класу Романишин Юлія (учитель Наталія Польова); учениця 11 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого Бугай Ірина (учитель Олег Мандзій).

Вітаємо переможців!!! Бажаємо нових творчих успіхів!!!

Інформаційні технології 9 клас

Інформаційні технології 10 клас

Інформаційні технології 11 клас

Астрономія 10 клас

Астрономія 11 клас

Образотворче мистецтво 9 клас

Образотворче мистецтво 11 клас

Економіка 10 клас

Економіка 11 клас

Англійська мова 9 клас

Англійська мова 10 клас

Англійська мова 11 клас

Екологія 10 клас

Екологія 11 клас

Історія 8 клас

Історія 9 клас

Історія 10 клас

Історія 11 клас

Біологія 8 клас

Біологія 9 клас

Біологія 10 клас

Біологія 11 клас

Хімія 8 клас

Хімія 9 клас

Хімія 10 клас

Хімія 11 клас

Українська мова та література 8 клас

Українська мова та література 9 клас

Українська мова та література 10 клас

Українська мова та література 11 клас

Фізика 8 клас

Фізика 9 клас

Фізика 10 клас

Фізика 11 клас

Обслуговуючі види праці 9 клас

Обслуговуючі види праці 11 клас

Технічні види праці 9 клас

Технічні види праці 11 клас

Географія 8 клас

Географія 9 клас

Географія 10 клас

Географія 11 клас

Німецька мова 9 клас

Німецька мова 10 клас

Німецька мова 11 клас

Правознавство 9 клас

Правознавство 10 клас

Правознавство 11 клас

Математика 7 клас

Математика 8 клас

Математика 9 клас

Математика 10 клас

Математика 11 клас

Погода в Бережанах